TE Connectivity KRPA-14DG-125
Electromechanical Relay 125VDC 10A 3PDT (35.71x35.71)mm Socket General Purpose Relay
Production
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ1年前
Farnell
Electro Sonic
3か月間の傾向:
+193%