TE Connectivity KRPA-14AY-120
Electromechanical Relay 120VAC 2.25KOhm 5A 3PDT (35.71x35.71x50.8)mm Socket General Purpose Relay
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ1年前
Farnell
TE Connectivity
RS (Formerly Allied Electronics)
Master Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
フットプリント
3Dダウンロード
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
関連部品
TE Connectivity5-1393099-0
Electromechanical Relay 120VAC 2.25KOhm 10A 3PDT (48.8x37.29x34.93)mm Socket General Purpose Relay
TE Connectivity6-1393104-5
Relay, 3 Form C (NO/NC), 120 V (AC), 2250 Ω, 10 A, 240 V (AC), monostable, 6-1393104-5
TE ConnectivityKRPA-14AN-120
10ms 15ms 10A 240V@AC 3 Form C (3PDT-NO, NC) 2.25K¦¸ 17.5mA 240V 120V , 35.71mm*35.71mm*50.8mm
Electromechanical Relay 3PDT 10A 120VAC 1.7KOhm Tapped Core