TE Connectivity FN354-25-47
Power Line Filter 0Hz to 60Hz 25A 400VAC Quick Connect Flange Mount
NRND
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ0年前
element14 APAC
Master Electronics
Newark
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Country of OriginThailand
Introduction Date2001-01-01
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 9 months ago)
関連部品
Cartridge Fuse Holder, 1 Fuse, 30 A, 600 VAC, 1/4" x 1-1/4"", 6.3mm x 32mm, Quick Connect"
Fuse Block 300VAC/DC 30 A 2P Spring Clip Thermoplastic Quick Connect
Cartridge Fuse Holder, 1 Fuse, 30 A, 600 VAC, 1/4" x 1-1/4"", 6.3mm x 32mm, Solder Lug"
Littelfuse03540901ZXGY
354 OMNI-BLOK Series - 354 Series - OMNI-BLOK® Fuse Block for 3AG Fuses, Molded Base, RoHS
Littelfuse03540001ZXGY
FUSE BLOCK, 600VDC/VAC, 30A, 1P, SOLDER, FOR 3AB/AG FUSES, 354 000 SERIES
説明
3-PHASE 25 A INPUT HIGH ATTENUATION FILTER STRIP TERMINAL BLOCK
Power Line Filters 25A 3-PHASE
Three Phase EMI Filter, 440V, 60HzHz
3 Phase & Neutral Filter 440VAC 25A
Filter, 3-Phase, 28A, 440/250Vac; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:440Vac; Current Rating:25A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:2 Stage; Filter Input Terminals:Terminal Block; Product Range:Fn 354 Series Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN354-25-47