TE Connectivity FN351-50-47
EMC filter, 60 Hz, 50 A, 3x 440/250 VAC, 22 kW, terminal block, FN351-50-47
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Burklin Elektronik
Datasheet5ページ5年前
Sager Electronics
TME
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
説明
3 PHASE FLAT MOUNT FILTER 440VAC, 50A, STRIP TERMINAL 47
FN351-50-47, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
3 PHASE FLAT MOUNT FILTER 440V