TE Connectivity FN3288IT-50-53-C34-R60
Filter Emc/rfi 3 Phase Slim Book Style High Perf. It 480VAC 50A Term 53 Cy 4.4UF
Production
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ0年前
Master Electronics
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Farnell
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
サプライチェーン
Introduction Date2025-03-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
説明
FN3288IT-50-53-C34-R60, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
Three Phase EMI Filter, 305V, 60HzHz
POWER LINE FILTER, 3 PHASE, 50A, 530VAC;
3 PHASE SLIM BOOK STYLE HIGH P
Power Line Filter, 3 Phase, 50A, 530Vac; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:530Vac; Current Rating:50A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:2 Stage; Filter Input Terminals:Terminal Block; Filter Type:3 Phase Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN3288IT-50-53-C34-R60