TE Connectivity FN3288HVIT-125-35-C44-R60
Filter Emc/rfi 3 Phase Slim Book Style High Perf It 690VAC 125A Term 35 Cy 2.5UF
Production
データシート & ドキュメント
Farnell
Datasheet9ページ0年前
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
+16.67%
サプライチェーン
Introduction Date2025-03-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
説明
Power Line Filter 0Hz to 60Hz 125A 760VAC Terminal Block Chassis Mount
FN3288HVIT-125-35-C44-R60, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
Three Phase EMI Filter, 305V, 60HzHz
POWER LINE FILTER, 3 PHASE, 125A, 760VAC;
LINE FLTR 760VAC 125A CHASS MNT
FN3288HVIT-125-35-C44-R60 Current Rating: 125 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: Three Phase Operating Voltage: 760 VAC 125 A Terminal Block Three Phase | TE Connectivity |
Power Line Filter, 3 Phase, 125A, 760Vac; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:760Vac; Current Rating:125A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:2 Stage; Filter Input Terminals:Terminal Block; Filter Type:3 Phase Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN3288HVIT-125-35-C44-R60