TE Connectivity FN3288HV-25-33-C36-R65
Power Line Filter 3-Phase 0Hz to 60Hz 25A 760VAC Terminal Block Flange Mount
Production
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ0年前
Farnell
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
TME
在庫履歴
3か月間の傾向:
-100%
サプライチェーン
Country of OriginHungary
Introduction Date2018-11-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
説明
Power Line Filters 3 Phase Slim Book Style High Performance Line Filter 690VAC, 25A, STB Terminal 33, Cy 6.6uF
FILTER 3-PH EMC/RFI SLIM BOOK 690VAC 25A TERM 33 CY 6.6UF FN 3288 SERIES
FN3288HV-25-33-C36-R65, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
Three Phase EMI Filter, 305V, 60HzHz
POWER LINE FILTER, 3 PHASE, 25A, 760VAC;
Power Line Filter, 3 Phase, 25A, 760Vac; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:760Vac; Current Rating:25A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:2 Stage; Filter Input Terminals:Terminal Block; Filter Type:3 Phase Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN3288HV-25-33-C36-R65
FN3288HV-25-33-C36-R65 Current Rating: 25 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 760 VAC 3-Phase Filters & Fn3288 Compact High-Performance Emc/rfi Filter For Inverters And Drive System | 25 A Terminal Block DELTA (3 wire + ground) | Part Number: FN3288HV-25-33-C36-R65 | Internal Number: 818062-SF | FN3288HV-25-33-C36-R65 Current Rating: 25 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 760 VAC 3-Phase Filters & Fn3288 Compact High-Performance Emc/rfi Filter For Inverters And Drive System | 25 A Terminal Block DELTA (3 wire + ground) | Part# FN3288HV-25-33-C36-R65 | Schaffner