TE Connectivity FN3288HV-125-35-C25-R65
3-PHASE 130 A Input Filter Safety Terminal Block High Voltage
Production
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ0年前
Master Electronics
Sager Electronics
TME
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Country of OriginHungary
Introduction Date2019-05-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
説明
3 Phase Slim Book Style High Performance Line Filter 690Vac, 125A, Stb Terminal 35, Cy 1Uf Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN3288HV-125-35-C25-R65
FN3288HV-125-35-C25-R65, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
Three Phase EMI Filter, 305V, 60HzHz
LINE FILTER 125A CHASSIS MOUNT