TE Connectivity FN3288-230-40-C26-R65
Filter AC Inverter/pds Multi-stage Emc/rfi 3 Ph Op-v 480/277VAC Curr 250A
Datasheet9ページ0年前
Master Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-100%
サプライチェーン
Introduction Date2022-07-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
説明
Power Line Filters 3 Phase Slim Book Style High Performance Line Filter 480VAC, 230A, STB Terminal 40, Cy 1.5uF
FN3288-230-40-C26-R65, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
Three Phase EMI Filter, 305V, 60HzHz
LINE FILTER 230A CHASSIS MOUNT
FN3288-230-40-C26-R65 Current Rating: 230 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: Three Phase Operating Voltage: 530 VAC 3-Phase Filters & Fn3288 Compact High-Performance Emc/rfi Filter For Inverters And Drive System | 230 A Terminal Block Three Phase | Part Number: FN3288-230-40-C26-R65 | Internal Number: 823064-SF | FN3288-230-40-C26-R65 Current Rating: 230 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: Three Phase Operating Voltage: 530 VAC 3-Phase Filters & Fn3288 Compact High-Performance Emc/rfi Filter For Inverters And Drive System | 230 A Terminal Block Three Phase | Part# FN3288-230-40-C26-R65 | Schaffner