TE Connectivity FN3268-30-33
Power Line Filter 60Hz 30A 520VAC Terminal Block Flange Mount
Production
データシート & ドキュメント
TME
Datasheet4ページ0年前
JRH Electronics
Newark
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
+263%
サプライチェーン
Country of OriginHungary
Introduction Date2010-03-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
説明
Power Line Filters 30A 4.6mA RFI FILTER Regeneration Units
3 Phase Slim Line Filter 520Vac, 30A, Low Leakage Current Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN3268-30-33
Three Phase EMI Filter, 520V, 60HzHz
30 AMPRFI FILTER FOR REGENERATION UNITS
POWER LINE FILTER, 3-PH, 30A, 520VAC;
3 PHASE SLIM LINE FILTER 520VA
FN3268-30-33 Current Rating: 30 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 520 VAC 3-Phase Filters & Emc/rfi Filter For Rcd-Compatible Installation | 30 A Terminal Block DELTA (3 wire + ground) | Part Number: FN3268-30-33 | Internal Number: 810315-SF | TE Connectivity | Schaffner