TE Connectivity FN3268-100-35
Power Line Filters 100A 20.5mA RFI FLTR Regeneration Units
Production
データシート & ドキュメント
TME
Datasheet4ページ0年前
Master Electronics
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
サプライチェーン
Introduction Date2025-03-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
説明
Three Phase EMI Filter, 520V, 60HzHz
FN3268-100-35, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
100 AMPRFI FILTER FOR REGENERATION UNITS
POWER LINE FILTER, 3-PH, 100A, 520VAC;
LINE FILTER 100A CHASSIS MOUNT