TE Connectivity FN3043-30-61-C21-R65
Low-leakage Emc Filter With High-performance Options, 30A
3か月間の傾向:
+123%
説明
FN3043-30-61-C21-R65, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
Three Phase EMI Filter, 530V, 0-60HzHz
FN3043-30-61-C21-R65 Current Rating: 30 A Input Termination Type: Ring Terminal Output Termination Type: Ring Terminal Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 530 VAC 3-Phase Filters & Low Leakage Emc Filter For High Reliability Application | 30 A Ring Terminal DELTA (3 wire + ground) | Part Number: FN3043-30-61-C21-R65 | Internal Number: 823573-SF | FN3043-30-61-C21-R65 Current Rating: 30 A Input Termination Type: Ring Terminal Output Termination Type: Ring Terminal Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 530 VAC 3-Phase Filters & Low Leakage Emc Filter For High Reliability Application | 30 A Ring Terminal DELTA (3 wire + ground) | Part# FN3043-30-61-C21-R65 | Schaffner