TE Connectivity FN3041-30-61-C21-R65
Low-leakage Emc Filter With High-performance Options, 30A
Production
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ0年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-100%
サプライチェーン
Introduction Date2023-08-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
説明
Three Phase EMI Filter, 530V, 60HzHz
LINE FILTER 30A CHASSIS MOUNT
3PH FILTER 530VAC 30A 220NF
FN3041-30-61-C21-R65 Current Rating: 30 A Input Termination Type: Ring Terminal Output Termination Type: Ring Terminal Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 530 VAC 3-Phase Filters & Low Leakage Emc Filter For High Reliability Application | 30 A Ring Terminal DELTA (3 wire + ground) | Part Number: FN3041-30-61-C21-R65 | Internal Number: 823542-SF | FN3041-30-61-C21-R65 Current Rating: 30 A Input Termination Type: Ring Terminal Output Termination Type: Ring Terminal Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 530 VAC 3-Phase Filters & Low Leakage Emc Filter For High Reliability Application | 30 A Ring Terminal DELTA (3 wire + ground) | Part# FN3041-30-61-C21-R65 | Schaffner