TE Connectivity FN3026HP-40-71
Power Line Filters 3 Phase Plastic Housing Filter 520VAC, DIN Rail Mount, 40A, High Performance
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ0年前
JRH Electronics
Sager Electronics
TME
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Introduction Date2020-07-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
説明
Advanced EMC/RFI Filter Concept with Minimum Leakage Current
Three Phase EMI Filter, 520V, 60Hz
3PH PLASTIC HOUSING FILTER 520
FN3026HP-40-71 Current Rating: 40 A Input Termination Type: Ring Terminal Output Termination Type: Ring Terminal Wiring Configuration: Three Phase Operating Voltage: 520 VAC 40 A Ring Terminal Three Phase | TE Connectivity |