TE Connectivity FN3026HL-40-71
Power Line Filters 3 Phase Plastic Housing Filter 520VAC, DIN Rail Mount, 40A
Production
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ0年前
JRH Electronics
Sager Electronics
TME
在庫履歴
3か月間の傾向:
+8.33%
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Introduction Date2020-07-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
説明
Advanced EMC/RFI Filter Concept with Minimum Leakage Current
Three Phase EMI Filter, 520V, 60Hz