TE Connectivity FN258P-42-33
Power Line Filters 42A SFTY TERM BLOCK 3-PHASE AND NEUTRAL
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Sager Electronics
JRH Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
+167%
LTB Date2024-06-28
LTD Date2024-12-30
説明
3-PHASE 42 A INPUT FILTER SAFETY TERMINAL BLOCK LOW LEAKAGE
3 Phase Low Leakage Book Style Filter 480VAC 42A
Three Phase EMI Filter, 480V, 60HzHz