TE Connectivity FN258L-30-07
Power Line Filter 3-Phase 0Hz to 60Hz 30A 520VAC Terminal Block/Wire Lead Chassis Mount
Obsolete
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet6ページ5年前
Master Electronics
TME
Sager Electronics
JRH Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
説明
3 Phase Low Leakage Book Style Filter 480Vac, 30A, Wire,
Power Line Filters 30A WIRE 3-PHASE AND NEUTRAL
3-PHASE 30 A INPUT FILTER WIRE LEAD LOW LEAKAGE
Three Phase EMI Filter, 480V, 60HzHz