TE Connectivity FN258HV-30-33
3 Phase Hv Book Style Filter 690 Vac, 30A Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN258HV-30-33
Obsolete
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet7ページ4年前
Master Electronics
3か月間の傾向:
+27.48%
説明
Power Line Filter 3-Phase 0Hz to 60Hz 30A 690VAC Terminal Block Chassis Mount
Power Line Filters 30A SFTY TERM BLOCK 3-PHASE AND NEUTRAL
3-PHASE 30 A INPUT FILTER SAFETY TERMINAL BLOCK HIGH VOLTAGE
FN258HV-30-33, TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
Three Phase EMI Filter, 690V, 60HzHz