TE Connectivity FN258-16-07
Power Line Filter 0Hz to 60Hz 16A 480VAC Terminal Block/Wire Lead Flange Mount
Obsolete
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet7ページ4年前
Newark
Master Electronics
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Country of OriginThailand
Introduction Date2002-01-09
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 months ago)
LTB Date2024-06-28
LTD Date2024-12-30
説明
FILTER AC INVERTER/PDS MULTI-STAGE EMC/RFI 3 PH OP-V 480/277VAC CURR 16A IP20
Mains filter 3-phase 18 A 480 VAC, FN258-16/07, Schaffner
Three Phase EMI Filter, 480V, 60HzHz
3 Phase Book Style Filter 480VAC,
Power Line Filters FN258-16/07
TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER 12331694
Rfi Power Line Filter, 16A, 18.3Ma; Voltage Rating:480Vac; Current Rating:16A; Product Range:Fn 258 Series; Capacitance:5.9Μf; Filter Terminals:Wire Leaded; Filter Type:Emi, Rfi; Inductance:3Mh; Inductance Min:3Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN258-16-07