TE Connectivity FN2520-15-05-C1111
Power Line Filters Single phase filter 1HU 15 A, fast-on connectors, 9.4nF
Datasheet5ページ0年前
JRH Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-2.70%
サプライチェーン
Introduction Date2021-11-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
説明
Single Phase EMI Filter, 277V, 60HzHz
LINE FILT 400VDC 277VAC 15A CHAS
FN2520-15-05-C1111 Current Rating: 15 A Input Termination Type: FASTON Output Termination Type: FASTON Leakage Current (Max) (250VAC, 50Hz): .82 mA Operating Voltage: 277 VAC 15 A FASTON .82 mA | TE Connectivity |