TE Connectivity FN251-24-07
Power Line Filter 0Hz to 60Hz 24A 440VAC Wire Lead Flange Mount
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ24年前
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Introduction Date2001-01-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
説明
Three Phase EMI Filter, 250V, 50/60HzHz
3-PHASE CHASSIS MOUNT 24 A FILTER WIRE LEAD
LINE FILTER 440VAC 24A CHASS MNT
3 Phase Compact Filter 440VAC, 24