TE Connectivity FN2450F-20-61
Mains filter [Schaffner] FN2450F-20-61 Mains filter 7612774474050
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ0年前
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Factory Futures
3か月間の傾向:
-100%
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Introduction Date2010-03-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
説明
Safe And Ergonomic EMC/EMI Filter With Very Low Leakage Current 20 Amp | Schaffner FN2450F-20-61
Power Line Filters 20A 0.52mA 0.94mH EMC/EMI LOW LEAKAGE
Single Phase EMI Filter, 250V, 50/60HzHz
Single Phase Plastic Housing Filter 250Vac, 20A, Ring Lug Terminals, 3.3Nf Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN2450F-20-61
FN2450F-20-61, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
LINE FILTER 250VAC 20A CHASS MNT
SINGLE PHASE PLASTIC HOUSING F
FN2450F-20-61 Current Rating: 20 A Input Termination Type: Ring Terminal Output Termination Type: Ring Terminal Leakage Current (Max) (120VAC, 60Hz): .27 mA Leakage Current (Max) (250VAC, 50Hz): .47 mA Standard Performance Single Phase Filters Fn2450 & Safe And Ergonomic Emc/rfi Filter With Very Low Leakage Current | 20 A Ring Terminal .27 mA | Part Number: FN2450F-20-61 | Internal Number: 810019-SF | FN2450F-20-61 Current Rating: 20 A Input Termination Type: Ring Terminal Output Termination Type: Ring Terminal Leakage Current (Max) (120VAC, 60Hz): .27 mA Leakage Current (Max) (250VAC, 50Hz): .47 mA Standard Performance Single Phase Filters Fn2450 & Safe And Ergonomic Emc/rfi Filter With Very Low Leakage Current | 20 A Ring Terminal .27 mA | Part# FN2450F-20-61 | Schaffner