TE Connectivity FN2030Z-20-06
Power Line Filter General Purpose EMI 0Hz to 400Hz 20A 250VAC Quick Connect Flange Mount
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet7ページ0年前
Farnell
Newark
3か月間の傾向:
-100%
サプライチェーン
Country of OriginThailand
Introduction Date2011-06-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
説明
SINGLE PHASE EMI FILTER HIGH ATTENUATION GENERAL 20A 250VAC CHASSIS FASTON
Power Line Filters 20A Fast-on SRGE PLSE PROTECTION
Single Phase EMI Filter, 250V, 50/60HzHz
FN2030Z-20-06, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
Filter, 20A, Chassis Mount; Current Rating:20A; Voltage Rating:250V; Filter Type:Emi, Rfi; Filter Terminals:Stud; Inductance Min:4Mh; Capacitance:1Μf; Leakage Current Max:870Μa; Product Range:-; Svhc:No Svhc (15-Jan-2019); Bleed Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN2030Z-20-06