TE Connectivity FN2030B-10-07
Power Line Filters Single Phase Chassis Mount HP Filter 250VAC, 10A, Wire, <5uA
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet7ページ0年前
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
Sager Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Country of OriginThailand
Introduction Date2006-03-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
説明
Single Phase EMI Filter, 250V, 50/60HzHz