TE Connectivity FCB4560RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 560ohm, 5% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
TE Connectivity
Technical Drawing1ページ15年前
Newark
Electro Sonic
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2005-09-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2023-11-18
LTD Date2024-01-18
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 years ago)
関連部品
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 560ohm, 52.915V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
OhmiteTUM5J560E
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 5W, 560ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
OhmiteTWM3J560E
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 560ohm, 250V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP3-1623730-5
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 560ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 560ohm, 120V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 560ohm, 750V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
説明
Wirewound Resistors - Through Hole FCB4 560R 5% HP
Fcb4 560R 5% Hp |Cgs Te Connectivity FCB4560RJ