TE Connectivity EDS10SNRSTR04Q
Slide Dip Switch, 10 Switches, SPST, Off-on, Latched, 0.025A, 24VDC, Panel Mount
データシート & ドキュメント
Sager Electronics
Technical Drawing5ページ8年前
Datasheet4ページ6年前
JRH Electronics
element14 APAC
Burklin Elektronik
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2017-10-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
関連部品
C&K ComponentsBPA10SBR
Switch DIP OFF ON SPST 10 Piano 0.1A 24VDC Gull Wing 1000Cycles 2.54mm SMD T/R
C&K ComponentsBPA10SB
Switch DIP OFF ON SPST 10 Piano 0.1A 24VDC Gull Wing 1000Cycles 2.54mm SMD Tube
C&K ComponentsSDA10H1SBD
Switch DIP OFF ON SPST 10 Raised Slide 0.1A 24VDC Gull Wing 1000Cycle 2.54mm SMD Tube
TE Connectivity4-1825059-9
Switch DIP OFF ON SPST 10 Flush Slide 0.1A 24VDC Gull Wing 2.54mm SMD T/R
CTS Components218-10LPST
Switch DIP ON OFF SPST 10 Recessed Slide 0.025A 24VDC Gull Wing 1000Cycles 1.27mm SMD Tube
APEMDMR10T
Switch DIP OFF ON SPST 10 Recessed Slide 0.025A 24VDC Gull Wing 2000Cycles 2.54mm SMD Tube
説明
DIP Switch End Stackable Recessed Actuator SPST 10 Position 25mA 24 VDC 20-Pin Surface Mount T/R
SWITCH SLIDE DIP SPST 0.025A 24V
DIP SWITCH, 10POS, SPST, SLIDE, SMD; No. of Circuits:10Circuits; Switch Actuator Style:Slide; Mounting:SMD; Contact Configuration:SPST;