TE Connectivity CPF-A-0805B470RE1
Res Thin Film 0805 470 Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
Newark
Datasheet4ページ1年前
Datasheet9ページ10年前
3か月間の傾向:
-22.90%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
Introduction Date2016-05-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
関連部品
PanasonicERA6AEB471V
Res Thin Film 0805 470 Ohm 0.1% 0.125W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0805BRD07470RL
125mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 470Ω 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 470ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
TE ConnectivityCPF0805B470RE1
Res Thin Film 0805 470 Ohm 0.1% 1/10W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
TE ConnectivityCPF0805B470RE
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 470ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
PanasonicERA6AEB4990V
Res Thin Film 0805 499 Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
説明
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 470ohm, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
RES, THIN FILM, AEC-Q200, 470R, 0805
RES, THIN FILM, AEC-Q200, 470R, 0805; Re; RES, THIN FILM, AEC-Q200, 470R, 0805; Resistance:470ohm; Voltage Rating:100V; Resistor Case Style:0805 ^2012 Metric]; Power Rating:100mW; Resistance Tolerance: 0.1%; Product Ran
Special Order: CPF A 0805 470R 0.1% 25PPM 1K RL Resistance Value: 470 Ω Element Type: Thin Film Resistor Type: Precision Resistor Passive Component Tolerance: .1 % Package Size Code: 0805 Surface Mount Resistor | 470 Ω Thin Film Precision Resistor .1 % | Part Number: CPF-A-0805B470RE1 | Internal Number: 2-2176217-9 | TE Connectivity | NEOHM