TE Connectivity CPF-A-0805B33RE1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 33ohm, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Electro Sonic
Datasheet8ページ7年前
3か月間の傾向:
-1.87%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2016-05-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
関連部品
Yageo GroupRT0805BRD0733RL
125mW Thin Film Resistor 150V ±25ppm/℃ ±0.1% 33Ω 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE Connectivity / AMP2-1614884-9
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 33ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Yageo GroupRT0805BRD0730RL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 30ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
TE ConnectivityCPF0805B33RE
Res Thin Film 0805 33 Ohm 0.1% 1/10W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
TE Connectivity / AMP2-1614884-8
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 30ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
125mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 36Ω 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
説明
Res Precision Thin Film 0805 33 Ohm 0.1% 1/10W ±25ppm/°C Molded Paper T/R
Avnet Japan
Res Thin Film 0805 33 Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Special Order: CPF A 0805 33R 0.1% 25PPM 1K RL Resistance Value: 33 Ω Element Type: Thin Film Resistor Type: Precision Resistor Passive Component Tolerance: .1 % Package Size Code: 0805 Surface Mount Resistor | 33 Ω Thin Film Precision Resistor .1 % | Part Number: CPF-A-0805B33RE1 | Internal Number: 1-2176217-1 | TE Connectivity | NEOHM