TE Connectivity CPF-A-0805B22KE1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 22000ohm, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Electro Sonic
Datasheet8ページ7年前
3か月間の傾向:
-5.09%
Introduction Date2016-05-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 week ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 1 week ago)
関連部品
PanasonicERA6AEB223V
Res Thin Film 0805 22K Ohm 0.1% 0.125W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0805BRD0722KL
125mW Thin Film Resistor 150V ±25ppm/℃ ±0.1% 22kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 22000ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
TE ConnectivityCPF0805B22KE
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 22000ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
PanasonicERA6AEB203V
Res Thin Film 0805 20K Ohm 0.1% 0.125W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA6AEB243V
Res Thin Film 0805 24K Ohm 0.1% 0.125W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
説明
Res Precision Thin Film 0805 22k Ohm 0.1% 1/10W ±25ppm/°C Molded Paper T/R
Avnet Japan
RES SMD 22K OHM 0.1% 1/10W 0805
Automotive Grade Thin Film Chip Resistor
Res, Thin Film, Aec-Q200, 22K, 0805; Resistance:22Kohm; Resistance Tolerance:± 0.1%; Power Rating:100Mw; Resistor Case/Package:0805 [2012 Metric]; Resistor Technology:Thin Film; Resistor Type:Precision Low Tcr; Voltage Rating:100V Rohs Compliant: Yes |Holsworthy Te Connectivity CPF-A-0805B22KE1
Special Order: CPF A 0805 22K 0.1% 25PPM 1K RL Resistance Value: 22K Ω Element Type: Thin Film Resistor Type: Precision Resistor Passive Component Tolerance: .1 % Package Size Code: 0805 Surface Mount Resistor | 22K Ω Thin Film Precision Resistor .1 % | Part Number: CPF-A-0805B22KE1 | Internal Number: 5-2176217-5 | TE Connectivity | NEOHM