TE Connectivity CPF-A-0603B237KE1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 237000ohm, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
データシート & ドキュメント
Electro Sonic
Datasheet8ページ7年前
element14 APAC
Newark
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
SnapEDA
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
Introduction Date2019-08-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
関連部品
TE ConnectivityCPF0603B237KE1
Res Thin Film 0603 237K Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
TE ConnectivityCPF0603B240KE1
Res Thin Film 0603 240K Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
TE ConnectivityCPF0603B220KE1
Res Thin Film 0603 220K Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 258000ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 249000ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
説明
Res Thin Film 0603 237K Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
Res, Thin Film, Aec-Q200, 237K, 0603; Resistance:237Kohm; Resistance Tolerance:± 0.1%; Power Rating:62.5Mw; Resistor Case/Package:0603 [1608 Metric]; Resistor Technology:Thin Film; Resistor Type:Sulfur Resistant; Voltage Rating:50Vrohs Compliant: Yes |Holsworthy Te Connectivity CPF-A-0603B237KE1
Special Order: CPF A 0603 237K 0.1% 25PPM 1K RL Resistance Value: 237K Ω Element Type: Thin Film Resistor Type: Precision Resistor Passive Component Tolerance: .1 % Package Size Code: 0603 Surface Mount Resistor | 237K Ω Thin Film Precision Resistor .1 % | Part Number: CPF-A-0603B237KE1 | Internal Number: 6-2176216-7 | TE Connectivity | NEOHM