TE Connectivity CBT50J100R
Axial FIXED RESISTOR CBT Neohm 0.142Diax0.374L 3.60mmx9.50mm 0.5W 1/2W 100Ohm -600/ +200ppm/C
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
element14 APAC
Datasheet4ページ2年前
Master Electronics
Electro Sonic
TE Connectivity
Farnell
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
SnapEDA
フットプリント
3Dダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.10.00.60
Introduction Date2005-12-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2022-12-22
LTD Date2023-03-31
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 years ago)
関連部品
TE ConnectivityRSS3100RJTB
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 100ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSMF12JT100R
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 0.5W, 100ohm, 250V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSMF1JT100R
RSMF FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±200ppm/C 100Ohm 1W
Stackpole ElectronicsRSMF3JT100R
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 100ohm, 500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount