TE Connectivity AVP22MAIBC000T5A04
Pushbutton Switch, Spst, 1A, 24Vdc, Wire Terminal, Panel Mount
IHS
Datasheet5ページ1年前
JRH Electronics
TE Connectivity
RS (Formerly Allied Electronics)
Sager Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
フットプリント
3Dダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2021-06-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
説明
Anti-Vandal Pushbutton Switch SPST Momentary Non-Illuminated Concave Button 22mm 1A 24V Panel Mount
Piezo Anti-Vandal AVP Silver Panel Mount Front Pushbutton Switch 1A AC/DC 24V -20C~65C
VANDAL RESISTANT SW, SPST, 1A, 24V, PANL; Contact Configuration:SPST-NO; Actuator / Cap Colour:Natural; Product Range:AVP Series; Switch
AVP22M CONC. AIB NL 500MM/1X6 Push Button Switch Product Type: Anti-Vandal Switch Configuration (Pole-Throw): Single Pole - Single Throw Number of Actuators: Single Actuator Profile: Flush Bushing Style: Threaded Anti-Vandal Switch Single Pole - Single Throw Flush | Pushbutton Switch | Part Number: AVP22MAIBC000T5A04 | Internal Number: 2342844-2 | TE Connectivity | ALCOSWITCH