TE Connectivity AVC22LS04FE03T5A04
Pushbutton Switch, Spst, On-Off, 1A, 24Vdc, Wire Terminal, Panel Mount
IHS
Datasheet5ページ1年前
Farnell
説明
Anti-Vandal Pushbutton Switch SPST ON-OFF Red Illuminated Ring Flat Button 22mm 1A 24V Panel Mount
VANDAL RESISTANT SW, SPST, 1A, 24V, PANL; Contact Configuration:SPST; Actuator / Cap Colour:Natural; Product Range:AVC Series; Switch
AVC22L FLAT S04 RED R 500MM/1X6 Push Button Switch Product Type: Anti-Vandal Switch Configuration (Pole-Throw): Single Pole - Single Throw Number of Actuators: Single Actuator Profile: Flush Bushing Style: Threaded Anti-Vandal Switch Single Pole - Single Throw Flush | Pushbutton Switch | Part Number: AVC22LS04FE03T5A04 | Internal Number: 2342836-4 | TE Connectivity | ALCOSWITCH