TE Connectivity ANT-916-CW-HW
Antenna 1/2 Wave Dipole Whip 916MHZ Rps, External Platform - Linx
データシート & ドキュメント
Master Electronics
Future Electronics
Component Distributors Inc.
在庫履歴
3か月間の傾向:
+72.14%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
関連部品
TE ConnectivityANT-916-MHW-RPS-S
916MHz MHW Series Stick-On 1/2 Wave Dipole Antenna, 2m Cable, RP-SMA Connector
TE Connectivity / AMPANT-916-MHW-SMA-S
916MHz MHW Series Stick-On 1/2 Wave Dipole Antenna, 2m Cable, SMA Connector
TE ConnectivityANT-916-OC-LG-SMA
916MHz OC Series 1/2 Wave Dipole Whip Antenna, Tilt/Swivel, SMA Connector
Yageo GroupW5017
External Antenna, Whip - Dipole, Single Band, 868MHz-928MHz, Vertical, SMA Connector
Yageo GroupW1063
ANTENNA, WHIP, 868-928MHZ, 3DBI; Available until stocks are exhausted Alternative available
Rf Antenna, Whip, 868-928Mhz, 2Dbi Rohs Compliant: Yes |Pulse Electronics W5012
説明
916MHz HW Series 1/2 Wave Dipole Whip Antenna, RP-SMA Connector
Rf Antenna, 900 To 930Mhz, 1.2Dbi; Antenna Type:Lorawan/Sigfox/Weightless-P/Wifi; Frequency Min:900Mhz; Frequency Max:930Mhz; Antenna Mounting:Rp Sma Connector; Gain:1.2Dbi; Vswr:2; Input Power:-; Input Impedance:50Ohm Rohs Compliant: Yes |Linx Te Connectivity ANT-916-CW-HW
Antenna 1/2 Wave Dipole Whip 916MHz RPS Antenna Type: Terminal/Duck Band Type: Single Band Primary Application: LPWAN LoRaWAN Communication Protocol: LPWAN Wi-Fi LoRaWAN Mounting Location: External Terminal/Duck Single Band LPWAN | Antenna | Part Number: ANT-916-CW-HW | Internal Number: ANT-916-CW-HW | TE Connectivity |