TE Connectivity ANT-915-NUB-SMA
2.6 3.9dBi Rubber rod antenna 915MHz 25W - Antennas ROHS
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
TE Connectivity
Datasheet4ページ2年前
Datasheet5ページ2年前
Datasheet8ページ2年前
Datasheet10ページ2年前
Datasheet19ページ2年前
Datasheet15ページ2年前
Datasheet13ページ2年前
Datasheet3ページ2年前
Datasheet2ページ2年前
Datasheet2ページ2年前
Datasheet4ページ2年前
Datasheet7ページ2年前
Technical Drawing1ページ3年前
Electro Sonic
Sager Electronics
Master Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+38.59%
サプライチェーン
Introduction Date2024-08-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
説明
Whip Antenna with SMA plug (male pin) connector
915MHz Ultracompact Whip Antenna,SMAPlug
RS APAC
ANT-915-NUB-SMA, TE CONNECTIVITY/AMP BRAND
2.6 915MHz SMA(DO-214AC) 17.7mm