TE Connectivity ANT-868-JJB-ST
Rf Antenna, 855 To 880Mhz, 8.9Dbi Rohs Compliant: Yes |Linx Te Connectivity ANT-868-JJB-ST
データシート & ドキュメント
Datasheet10ページ2年前
Datasheet19ページ2年前
Datasheet7ページ2年前
Technical Drawing1ページ3年前
IHS
Sager Electronics
Master Electronics
Component Distributors Inc.
在庫履歴
3か月間の傾向:
-27.05%
サプライチェーン
Introduction Date2011-07-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
関連部品
TE ConnectivityANT-916-JJB-HT-T
916MHz JJB-HT Series Embedded 1/4 Wave Monopole Antenna, High Temperature Plastic, Tape and Reel
TE ConnectivityANT-916-JJB-RA
916MHz JJB Series Embedded 1/4 Wave Monopole Antenna, Right Angle
TE ConnectivityANT-916-JJB-ST
916MHz JJB Series Embedded 1/4 Wave Monopole Antenna, Straight
Yageo GroupW3127
Helical Antenna, Single Band, 433 MHz to 435 MHz, Through Hole
Yageo GroupW3126
Rf Antenna, Helical, 315Mhz, -5Dbi Rohs Compliant: Yes |Pulse Electronics W3126
説明
RF Antenna, 855 to 880MHz, LoRaWAN / LPWA / WiFi, 8.9dBi, 50 ohm, 2 VSWR
868MHz JJB Series Embedded 1/4 Wave Monopole Antenna, Straight
Antenna Mini Straight 868MHz THM Antenna Type: Dome/Puck Band Type: Single Band Primary Application: LPWAN LoRaWAN Communication Protocol: Wi-Fi LoRaWAN LPWAN Mounting Location: Internal/Embedded Dome/Puck Single Band LPWAN Wi-Fi | Antenna | Part Number: ANT-868-JJB-ST | Internal Number: ANT-868-JJB-ST | TE Connectivity |