TE Connectivity ANT-490-CW-QW-SMA
ANT-490-CW-QW-SMA, 490 MHz, straight whip RF antenna LoRaWAN, 216 mm cable, SMA Plug (male)
データシート & ドキュメント
TE Connectivity
Datasheet4ページ2年前
Datasheet5ページ2年前
Datasheet8ページ2年前
Datasheet10ページ2年前
Datasheet15ページ2年前
Datasheet13ページ2年前
Datasheet3ページ2年前
Datasheet2ページ2年前
Datasheet4ページ2年前
Datasheet7ページ2年前
Technical Drawing1ページ3年前
IHS
Master Electronics
Sager Electronics
TME
在庫履歴
3か月間の傾向:
-12.46%
サプライチェーン
Introduction Date2019-06-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
説明
Rf Ant 490Mhz Whip Str Sma Plug |Linx Te Connectivity ANT-490-CW-QW-SMA
Antenna 1/4 Wave Whip 490MHz SMA
General ISM 470MHz 510MHz SMA(DO-214AC) 157.7mm
ANTENNAS - RF AERIALS-ANTENNAS-DISHES;
490 MHz Straight Monopole Whip
Antenna 1/4 Wave Whip 490MHz SMA Antenna Type: Terminal/Duck Band Type: Single Band Primary Application: LoRaWAN LPWAN Communication Protocol: LoRaWAN LPWAN Mounting Location: External Terminal/Duck Single Band LoRaWAN | Antenna | Part Number: ANT-490-CW-QW-SMA | Internal Number: ANT-490-CW-QW-SMA | TE Connectivity |