TE Connectivity ANT-433-CW-QW-SMA
RF Antenna, 400 to 470MHz, 3.3dBi, GSM / ISM/ LTE / LoRaWAN, 50ohm, Linear, SMA Connector
Technical Drawing1ページ3年前
IHS
JRH Electronics
Sager Electronics
TME
在庫履歴
3か月間の傾向:
+66.38%
サプライチェーン
Introduction Date2020-01-23
関連部品
TaoglasTI.10.0112
RF Antenna, 433.05 to 434.79MHz, Whip, 0dBi, 50 ohm, Linear
TaoglasTI.15.3113
433MHz Terminal Antenna SMA(M) Hinged 90 degree
TE ConnectivityANT-433-WRT-RPS
433MHz WRT Series Low Profile Dome 1/2 Wave Dipole Antenna, RP-SMA Connector
TE Connectivity / AMPANT-433-MHW-SMA-S
433MHz MHW Series Stick-On 1/2 Wave Dipole Antenna, 2m Cable, SMA Connector
TE ConnectivityANT-433-WRT-SMA
433MHz WRT Series Low Profile Dome 1/2 Wave Dipole Antenna, SMA Connector
Antennas TI.10 433MHz 0dBi Terminal Antenna RoHS Compliant: Yes
説明
3.3 dBi 50 Ohm 1/4 Wave 433 MHz Whip Antenna w/SMA Connector
Rf Antenna, 400 To 470Mhz, 3.3Dbi; Antenna Type:Gsm/Ism/ Lte/Lorawan; Frequency Min:400Mhz; Frequency Max:470Mhz; Antenna Mounting:Sma Connector; Gain:3.3Dbi; Vswr:2; Input Power:10W; Input Impedance:50Ohm Rohs Compliant: Yes |Linx Te Connectivity ANT-433-CW-QW-SMA
Antenna 1/4 Wave Whip 433MHz SMA Antenna Type: Terminal/Duck Band Type: Single Band Primary Application: LoRaWAN LPWAN Communication Protocol: LoRaWAN LPWAN Mounting Location: External Terminal/Duck Single Band LoRaWAN | Antenna | Part Number: ANT-433-CW-QW-SMA | Internal Number: ANT-433-CW-QW-SMA | TE Connectivity |