TE Connectivity ANT-2.4-OC-LG-RPS
2.4GHz OC Series 1/2 Wave Dipole Whip Antenna, Tilt/Swivel, RP-SMA Connector
Datasheet3ページ2年前
Technical Drawing1ページ3年前
Master Electronics
Component Distributors Inc.
DComponents
Factory Futures
在庫履歴
3か月間の傾向:
-54.34%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
関連部品
TE ConnectivityANT-2.4-CW-RCT-RP
2.4GHz RCT Series 1/2 Wave Dipole Whip Antenna, Tilt/Swivel, RP-SMA Connector
TE ConnectivityANT-2.4-CW-CT-SMA
Base Station/Broadcast Transmission Antenna, 2300MHz Min, 2600MHz Max
TE ConnectivityANT-2.4-CW-HW-SMA
2.4GHz HW Series 1/2 Wave Dipole Whip Antenna, SMA Connector
Yageo GroupW1030
External Antenna, Whip - Dipole, Single Band, 2.4GHz -2.5GHz, Vertical, RP SMA Connector
Yageo GroupW1010
External Antenna, Whip - Dipole, Single Band, 2.4GHz -2.5GHz, Vertical, SMA Connector
説明
ANTENNA, 2.4GHz, 2.2dBi GAIN, OPEN COIL WHIP, TILT/SWIVEL, RP-SMA
Antenna Whip 2.4GHz Tilt Swivel RPS
2 2.4GHz 160MHz 193.5mm*10mm*193.5mm
RF ANT 2.4GHZ WHIP TILT RP-SMA
Antenna Whip 2.4GHz Tilt Swivel RPS Antenna Type: Terminal/Duck Band Type: Single Band Primary Application: Zigbee ISM Bluetooth Communication Protocol: Bluetooth Zigbee ISM Mounting Location: External Terminal/Duck Single Band Zigbee Bluetooth | Antenna | Part Number: ANT-2.4-OC-LG-RPS | Internal Number: L9000091-01 | TE Connectivity |