TE Connectivity ANT-2.4-CW-RCS
2.4GHz RCS Series Reduced Height Right Angle 1/4 Wave Monopole Whip Antenna, RP-SMA Connector
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
TE Connectivity
Datasheet4ページ2年前
Datasheet5ページ2年前
Datasheet8ページ2年前
Datasheet10ページ2年前
Datasheet15ページ2年前
Datasheet13ページ2年前
Datasheet3ページ2年前
Datasheet2ページ2年前
Datasheet4ページ2年前
Datasheet7ページ2年前
Datasheet3ページ2年前
IHS
Master Electronics
JRH Electronics
Factory Futures
在庫履歴
3か月間の傾向:
+58.63%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
関連部品
TE ConnectivityANT-2.4-OC-LG-SMA
2.4GHz OC Series 1/2 Wave Dipole Whip Antenna, Tilt/Swivel, SMA Connector
TE ConnectivityANT-2.4-WRT-MON-RPS
WRT Series 2.4 GHz 1/4-Wave 50 Ohm Monopole Antenna w/ RP-SMA
TE ConnectivityANT-2.4-WRT-RPS
2.4GHz WRT Series Low Profile Dome 1/2 Wave Dipole Antenna, RP-SMA Connector
Yageo GroupW1030
External Antenna, Whip - Dipole, Single Band, 2.4GHz -2.5GHz, Vertical, RP SMA Connector
Yageo GroupW1010
External Antenna, Whip - Dipole, Single Band, 2.4GHz -2.5GHz, Vertical, SMA Connector
説明
Antenna 1/4 Wave R-Angle 2.4GHz RPS
Rf Ant 2.4Ghz Whip Ra Rp-Sma Mal |Linx Te Connectivity ANT-2.4-CW-RCS
Mobile Station Antenna, 2350MHz Min, 2500MHz Max
Antenna Helical -0.2dBi Gain 2500MHz
2.35GHz,2.5GHz 2.5GHz 53.5mm*16.6mm*53.5mm
ANTENNAS - RF AERIALS-ANTENNAS-DISHES;
Antenna 1/4 Wave R-Angle 2.4GHz RPS Antenna Type: Terminal/Duck Band Type: Single Band Primary Application: ISM Zigbee Bluetooth Communication Protocol: ISM Zigbee Bluetooth Mounting Location: External Terminal/Duck Single Band ISM | Antenna | Part Number: ANT-2.4-CW-RCS | Internal Number: L9000029-01 | TE Connectivity |