TE Connectivity 50KEBS6AFPDVM
Power Line Filter 3-Phase 50Hz/60Hz 50A 440VAC Threaded StudChassis Mount
Production
データシート & ドキュメント
JRH Electronics
Datasheet3ページ1年前
Datasheet3ページ1年前
Electro Sonic
TE Connectivity
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
説明
POWER LINE FILTER, 3-PH, 50A, 440VAC ROHS COMPLIANT: YES
LINE FILTER 440VAC 50A CHASS MNT
LINE FILTER 440VAC 50A CHASSIS
3-Phase Filters, 50A Current Rating, Threaded Bolt Input, Threaded Bolt Output, DELTA (3 wire + ground), Operating Voltage 440 VAC, DIN Rail