TE Connectivity 44AM1131-16-MST3-9CS2275
Wire And Cable, 3 Conductor(s), 16AWG, 600V, Flexible Cord And Fixture Wire
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
TE Connectivity
Datasheet60ページ1年前
Datasheet2ページ9年前
IHS
JRH Electronics
Sager Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
サプライチェーン
Introduction Date2020-06-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
関連部品
TE Connectivity / Raychem55A0131-16-0/2/9
High Performance Cable 3Conductors 16AWG 3.78mm Tin Plated Copper Black/Red/White 600VAC
TE Connectivity / Raychem55A1131-20-MST3-9CS2275
Wire And Cable 3 Conductor(S) 20Awg 600V Flexible |Raychem Te Connectivity 934769-000
TE Connectivity / Raychem44A1131-20-3/6/9-9
Wire And Cable, 3 Conductor(s), 20AWG, 600V, Flexible Cord And Fixture Wire
Alpha Wire20RC3S06 NA199
20RC3S06 NATURAL BULK FT
Alpha Wire5053C BK199
Wire And Cable, 3 Conductor(s), 20AWG, 300V, Flexible Cord And Fixture Wire
Alpha Wire25053 SL199
説明
Multi-Conductor Cables 16AWG 3C WH-BL/OR/WH PRICE PER FT
Shielded Multi-Conductor Cable Braid Cross Linked Modified Polyvinylidene Fluoride 3Conductors 16AWG 5.05mm 600VAC White
44AM1131-16-MST3-9CS2275, TE CONNECTIVITY / RAYCHEM
44AM1131-16-MST3-9CS2275 Twisted Pair Cable Type: MIL-DTL-27500 Twisted Pair Cable Voltage Rating: 600 VAC Twisted Pair Cable Insulation Material: Modified Radiation Cross-linked PVDF Twisted Pair Cable Conductor Material: Tin-Coated Copper Wire Size: 16 AWG MIL-DTL-27500 600 VAC Modified Radiation Cross-linked PVDF Tin-Coated Copper | Twisted Pair Cabling | Part Number: 44AM1131-16-MST3-9CS2275 | Internal Number: 177103-000 | Alias Number: 4-1191287-1 | 16 AWG