TE Connectivity 409HA105M
Res Cermet Trimmer 1M Ohm 20% 1/2W 1(Mech)Turn (9 X 11 X 5.8mm) Pin Thru-Hole
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
TE Connectivity
Datasheet2ページ14年前
Datasheet16ページ18年前
RS (Formerly Allied Electronics)
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.50
Introduction Date2009-09-29
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
LTB Date2018-07-27
LTD Date2018-08-31
関連部品
TE Connectivity409VA105M
Res Cermet Trimmer 1M Ohm 20% 1/2W 1(Elec)/1(Mech)Turn (9 X 12.5mm) Pin Thru-Hole
TE Connectivity1623894-6
Res Cermet Trimmer 1M Ohm 20% 1/5W 1(Elec)/1(Mech)Turn (6.8 X 8.1 X 7.8mm) Pin Thru-Hole
TE Connectivity1-1623895-0
Trimmer, Cermet, 0.2W, 1000000ohm, 0.25% +/-Tol, 250ppm/Cel, 1 Turn(s)
Res Cermet Trimmer 1M Ohm 25% 1/5W 1(Elec)/1(Mech)Turn (6.8 X 8.1 X 7.8mm) Pin Thru-Hole
TE ConnectivityCB10LV105M
Res Carbon Film Trimmer 1M Ohm 20% 3/20W 1(Elec)/1(Mech)Turn (9.8 X 11 X 6mm) Pin Thru-Hole
Res Carbon Film Trimmer 1M Ohm 20% 0.15W 1(Elec)/1(Mech)Turn (9.8 X 12.1mm) Pin Thru-Hole
Trimmer, Cermet, 0.2W, 1000000ohm, 100V, 25% +/-Tol, 250ppm/Cel, 1 Turn(s)
PanasonicEVM-EAGA00B16
Potentiometer, Cermet, 0.3W, 1000000ohm, 100V, 25% +/-Tol, 200ppm/Cel, 3225
PanasonicEVM-EGGA00B16
POT 1M OHM 6MM CERAMIC SIDE ADJ
PanasonicEVM-EASA00B16
TRIM POT 1M OHM 6MM CERAMIC
Res Cermet Trimmer 1M Ohm 20% 0.06W 1(Elec)/1(Mech)Turn 4.1mm (7 X 6mm) Pin Thru-Hole Bulk
説明
TRIMMER, CERMET, REST 1 MEGOHMS, PCB,1 TURN, PWR-RTG 0.5 W, LINEAR, TOP/BOTTOM ADJ
Trimmer, Cermet, 0.5W, 1000000ohm, 20% +/-Tol, 1 Turn(s)