TE Connectivity 38941-22L
Cross Referenced to TE CNTY - DEUTSCH CONN - Part: DCHM39029/58-360
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Electro Sonic
Datasheet6ページ9年前
Upverter
Master Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+21.02%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
3Dダウンロード
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
関連部品
Amphenol LTWBBA00010667
Lighting Connectors C2680H PX14008A T0.2 SSL1.2 M TERMINAL
D Sub Contact, HD-D-Sub Connectors, Pin, Copper Alloy, Gold Plated Contacts, 22 AWG, 28 AWG