TE Connectivity 10KESS1AFPWDM
Three Phase (Wye) EMC/EMI Line Filter 10 A 440V 50 ~ 60Hz Single Stage Quick Connect
Production
データシート & ドキュメント
サプライチェーン
Introduction Date2021-05-07
説明
Power Line Filter 3-Phase 50Hz/60Hz 10A 440VAC QuickConnectChassis Mount
Power Line Filter 50Hz/60Hz 10A 440VAC Quick Connect DIN Rail
POWER LINE FILTER, 3-PH, 10A, 440VAC ROHS COMPLIANT: YES
LINE FILTER 440VAC 10A CHASS MNT
LINE FILTER 440VAC 10A CHASSIS