TE Connectivity / P&B W67-X2T52-35
Circuit Breaker, Magnetic Hydraulic, Toggle, Panel, Series Trip, 35 A, 1 Pole, 65 VDC
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ4年前
Sager Electronics
サプライチェーン
Introduction Date2021-09-27
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
説明