TE Connectivity / DEUTSCH DRC26-50S05
TE Connectivity DRC26-50S05 50P Plug 50Pos Male Unshrouded Automotive Connector
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
TE Connectivity
Datasheet256ページ8年前
Datasheet256ページ8年前
Technical Drawing1ページ13年前
Burklin Elektronik
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date2012-12-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
TE Connectivity / DEUTSCHDRC26-38S01-P017
Combination Line Connector, 38 Contact(s), Female, Crimp Terminal, Plug
TE ConnectivityDRC26-40SA
DEUTSCH DRC Series 40 Position 4 Row 4.42 mm Pitch Black Housings Plug Connector
TE Connectivity / DEUTSCHDRC26-40SB
Combination Line Connector, 40 Contact(s), Female, Wire Terminal, Plug
2.50mm, 3.50mm CMC Header, Right-Angle, 48 Position, 1 Port, Black, Peg, Lead-Free
Rectangular Power Connector, 36 Contact(S), Male Or Female, Receptacle
2.50mm, 3.50mm CMC Header, Right-Angle, 48 Position, 36 loaded, 1 Port, Brown, Peg, Lead-Free
説明
Combination Line Connector, 50 Contact(s), Female, Wire Terminal, Plug
Conn Rectangular Housing Plug 50 POS Cable Mount ST Box
DEUTSCH DRC Black 50 Way Plug Connector, 05 Key
CIRCULAR CONNECTOR, PLUG 50P ASM DEUTSCH DRC SERIES
AUTOMOTIVE CONNECTOR HOUSINGS;
PLG, 50P, BLK, N, 05 Connector & Housing Type: Housing for Female Terminals Mating Pin Diameter: .04 in Mating Pin Diameter: 1.02 mm Connector System: Wire-to-Wire Number of Positions: 50 Housing for Female Terminals .04" 1.02 mm Wire-to-Wire | Ampseal Header | .04" | TE Connectivity