TE Connectivity / DEUTSCH DRC12-70PB
Combination Line Connector, 70 Contact(s), Male, Crimp Terminal, Receptacle
IHS
Datasheet6ページ1年前
Datasheet6ページ1年前
TE Connectivity
Future Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Master Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+33.57%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Circular Connector, MIL-DTL-38999 Series III, DS38999/26 Series, Straight Plug, 55 Contacts
Amphenol AerospaceD38999/24WE35PN
MIL Series Connector, 55 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Crimp Terminal, Receptacle
MIL Series Connector, 66 Contact(s), Aluminium Alloy, Female, Crimp Terminal, Plug
MIL Series Connector, 66 Contact(s), Aluminium Alloy, Female, Crimp Terminal, Receptacle
説明
DRC Series 70 Position 5.49 mm Pitch 5 Row Receptacle Housing Connector
CONNECTOR RECEPTACLE, 70-POSITION, MALE PIN, 20-14AWG, BLACK, DRC SERIES
DRC12-70PB, TE Connectivity / Deutsch Automotive
IC TRANSCEIVER FULL 3/5 28SSOP
AUTOMOTIVE CONNECTOR HOUSINGS COMPONENTS;
CONNECTOR DEUTSCH 70 PIN KEY B FLANGE
REC, 70P, BLK, N, FLANGE, B Connector & Housing Type: Housing for Male Terminals Mating Pin Diameter: 1.59 mm Mating Pin Diameter: .063 in Connector System: Wire-to-Wire Number of Positions: 70 Housing for Male Terminals 1.59 mm .063" Wire-to-Wire | Ampseal Header | TE Connectivity