TE Connectivity / Corcom 60KEVD10BFPW
Power Line Filter, 60A, 520VAC, 3 Phase, Flanged, Kev Series | TE Connectivity 60KEVD10BFPW
IHS
Datasheet4ページ1年前
Datasheet4ページ1年前
RS (Formerly Allied Electronics)
JRH Electronics
3か月間の傾向:
-29.32%
サプライチェーン
Introduction Date2020-07-08
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 weeks ago)
説明
Power Line Filter 3-Phase Dual Stage 50Hz 60A 520V Terminal Block Flange Mount
3-Phase Filter, Terminal Block Input, Terminal Block Output
Power Line Filters KEV 60A 2S SP WYE 520 VAC
Power Line Filter KEV 60A Dual Stage 520
RS APAC
Three Phase EMI Filter, 520V, 50/60HzHz
POWER LINE FILTER, 3-PH, 60A, 520VAC;
LINE FILTER 520VAC 60A CHASSIS
Power Line Filter, 3 Phase, 60A, 520Vac; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:520Vac; Current Rating:60A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:-; Filter Input Terminals:Terminal Block; Product Range:Kev Series Rohs Compliant: Yes |Corcom Te Connectivity 60KEVD10BFPW
KEV 60A 2S SP WYE 520VAC Current Rating: 60 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: WYE (4 wire + ground) Operating Voltage: 520 VAC 3-Phase Filter | 60 A Terminal Block WYE (4 wire + ground) | Part Number: 60KEVD10BFPW | Internal Number: 4-1609998-4 | TE Connectivity