TE Connectivity / Corcom 60KEMS10BFPD
Power Line Filter 3-Phase Single Stage 50Hz 60A 520V Terminal Block Flange Mount
IHS
Datasheet4ページ1年前
3か月間の傾向:
-15.38%
サプライチェーン
Introduction Date2020-07-06
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 weeks ago)
説明
Avnet Japan
Power Line Filter, 3 Phase, 60A, 520Vac Rohs Compliant: Yes |Corcom Te Connectivity 60KEMS10BFPD
Power Line Filter, Terminal Block, 60A, 520VAC, 3 Phase, Flanged, Kem Series | TE Connectivity 60KEMS10BFPD
Three Phase EMI Filter, 520V, 50/60HzHz
TE Connectivity 60KEMS10BFPD EMI 滤波器
KEM 60A 1S HIGH PER SP DELTA 520VAC
LINE FILTER 520VAC 60A CHASS MNT
KEM 60A 1S HIGH PER SP DELTA 520VAC 3-Phase Filter Current Rating: 60 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Continuous Operating Voltage (Max): 520 VAC 3-Phase Filter | 60 A Terminal Block DELTA (3 wire + ground) | Part Number: 60KEMS10BFPD | Internal Number: 5-1609967-0 | TE Connectivity